nachodki.ru интернет-магазин

Партнер компанії "Dialink" литовська група телекомунікаційних компаній "MEDIAFON" 2016 рік почала зі старту на казахстанському ринку. З Нового року мобільні користувачі в країні можуть користуватися послугою переносимості номерів, яка забезпечується програмним забезпеченням, розробленим групою компаній "MEDIAFON".

Арунас Бабраускас, директор ЗАТ "МЕДІАФОН"

З 1 січня в Казахстані була запущена послуга перенесення номера в мережах мобільного зв'язку.

Нарешті, мобільне рабство скасували, і споживачі отримали право вибирати найбільш підходящого постачальника послуг, щоб скористатися його пропозиціями, зберігаючи при цьому існуючий телефонний номер ", - радіє казахський новинний портал "Tengrinews ".

Послуга перенесення номера для Казахстану створена за допомогою центральної бази даних перенесених номерів (ЦБДПН) на основі програмного забезпечення NUMLEX, наданого литовською компанією "MEDIAFON". Компанія виграла конкурс на поставку програмного забезпечення в 2014 році.

Протягом першого тижня роботи можливістю змінити оператора, не змінюючи свого номера телефону, в Казахстані скористалися більш ніж 2000 користувачів мобільного зв'язку. У 2014 році в країні в цілому було 28,7 млн ​​абонентів мобільного зв'язку.

Арунас Бабраускас, генеральний директор "MEDIAFON", розповів, що процес перенесення номера в Казахстані для фізичних осіб займає не більше 5 годин, для юридичних - не більше 9 годин. Через рік процес перенесення номера для фізичних осіб буде здійснюватися протягом 30 хвилин.

Міжнародний бізнес ЦБДПН "MEDIAFON" розпочато в 2011 році. Група компаній "MEDIAFON" повідомляє, що в даний час обслуговує більше 335 млн абонентів в 7 країнах світу і за кількістю абонентів, що обслуговуються ЦБДПН, займає лідируючі позиції серед інших європейський постачальників центральних баз даних перенесення номера.

"Verslo zinios" раніше повідомляли, що в минулому році в Сенегалі "MEDIAFON" розпочато надання послуг переносимості номерів.

Також в минулому році "MEDIAFON" разом з місцевим партнером imCard S.A. de C.V. реалізував рішення переносимості номерів для мобільних і фіксованих мереж в Сальвадорі.

Центральні бази даних перенесених номерів "MEDIAFON" також використовуються адміністраторами центрів перенесених номерів в Молдові, Азербайджані, Росії, а також у вищезгаданих країнах Сальвадорі і Сенегалі.

Планувалося, що в 2015 році оборот "MEDIAFON" досягне, принаймні, 36 млн євро (у 2014 році було 35,4 млн євро).

"MEDIAFON" є однією з компаній концерну "MG Baltic".

Посилання на оригінал статті